Nr katalogowy: 238

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 238

Pejzaż z Normandii

olej, płótno, 33 x 55 cm; sygn. p.d.: T. Makowski na odwrocie napisy autorskie: Tadé Makowski / Paysage de Normandie. / Paris