Nr katalogowy: 241

Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)

Nr katalogowy: 241

Święto Jordanu - studium

[Święto huculskie] olej, tektura, 101 x 71,5 cm; sygn. l. d.: FPautsch 909.