Nr katalogowy: 248

Stanisław SAWICZEWSKI (1866 - 1943)

Nr katalogowy: 248

Polowanie na zająca

olej, płótno, 77 x 120 cm; sygn. p. d.: S.Sawiczewski / 913 (?)