Nr katalogowy: 250

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)

Nr katalogowy: 250

Generał kawalerii na czele regimentu

olej na płótnie, 58,5 x 71 cm, sygn. p. d.: "T. A."