Nr katalogowy: 256

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

Nr katalogowy: 256

Most na Skawie koło Zatora

olej, płótno, 31 x 41 cm na odwrocie na krośnie malarskim nalepka z informacjami o obrazie