Nr katalogowy: 401

Artysta nieokreślony, k. XVIII w. - pocz. XIX

Nr katalogowy: 401

Immaculata

drewno lipowe, polichromowane, wys. 91,5 cm; [ubytki palców prawej dłoni, odpryski polichromii]