Nr katalogowy: 262

Henryk PILLATI (1832 - 1894)

Nr katalogowy: 262

Stefan Czarniecki pod Monasterzyskami

olej, płótno, 79 x 100 cm; sygn. p. d.: H.Pillati / 1857