Nr katalogowy: 210

Jan BOHUSZEWICZ (1878 - 1935)

Nr katalogowy: 210

Nad jeziorem Dobbiaco

olej, tektura, 30 x 35 cm; sygn. p. d.: Jan Bohuszewicz -929-