Nr katalogowy: 214

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 214

Aneri z dzieckiem

akwarela, papier, 24,5 x 35 cm w świetle oprawy; sygn. p. d.: WW (monogram wiązany, ołówkiem)