Nr katalogowy: 220

Malarz nieokreślony, rosyjski (?), XIX/XX w.

Nr katalogowy: 220

Matka z dziećmi

olej, tektura, 24 x 16,5 cm; na odwrocie fragment nalepki z Odessy