Nr katalogowy: 225

Henryk BERLEWI (1894 - 1967)

Nr katalogowy: 225

Ewa

olej, płótno naklejone na tekturę, 46 x 37,5 cm; sygn. l. g.: 1950 / HB (monogram) opleciony wężem