Nr katalogowy: 205

Rafał MALCZEWSKI (1892 - 1965)

Nr katalogowy: 205

Chata

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 34 x 48,5 cm; sygn. l. d.: Rafał Malczewski