Nr katalogowy: 210

Zygmunt LANDAU (1898 - 1962)

Nr katalogowy: 210

Scena we wnętrzu

olej, płyta pilśniowa, 41,5 x 37 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Landau; na odwrocie napis: 1958