Nr katalogowy: 242

Stanisław GIBIŃSKI (1882 - 1971)

Nr katalogowy: 242

Rybak z wieciężem

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 48,5 x 69 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: S. Gibiński