Nr katalogowy: 246

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 246

Powrót

akwarela, gwasz, papier, 20 x 29,5 cm; sygn. l.d.: J Malczewski (ołówkiem);