Nr katalogowy: 252

Edmund CIECZKIEWICZ (1872 - 1958)

Nr katalogowy: 252

Pejzaż z wierzbami

olej, sklejka, 32 x 39,5 cm; sygn. l. d.: Edmund Cieczkiewicz