Nr katalogowy: 256

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 256

Ucieczka Maryny Mniszchówny

z synem Dymitrem; olej, płótno, 50 x 75 cm; sygn. p. d.: L Wyczółkowski / 1882 Warszawa