Nr katalogowy: 268

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860 - 1934)

Nr katalogowy: 268

Usia

olej, tektura, 34 x 24,5 cm; sygn. l. g.: J. Męcina-Krzesz / XI/904