Nr katalogowy: 272

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 272

Pejzaż z południa Francji

olej, sklejka, 158 x 103,5 cm sygn. p. d.: J. Rubczak / 1930 - późniejsza