Nr katalogowy: 103

Eberhard HENNE (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 103

Ifigenia

miedzioryt, papier, 45,5 x 58,5 cm; sygn. l. d.: gemalt von Carl Vanloo 1757