Nr katalogowy: 109

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 109

Sadzawka Św. Stanisława na Skałce

litografia, papier czerpany, 40 x 28 cm (w świetle oprawy); sygn l. d.: WW (monogram wiązany, na płycie)