Nr katalogowy: 205

Bolesław STAWIŃSKI (1908 - 1983)

Nr katalogowy: 205

Pejzaż z drzewami

akwarela, papier, 27,4 x 21,2 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: B. Stawiński