Nr katalogowy: 214

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 214

Kwiaty w wazonie

olej, płótno naklejone na tekturę, 43,5 x 36 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: WW