Nr katalogowy: 221

Rafał MALCZEWSKI (1892 - 1965)

Nr katalogowy: 221

Pejzaż

ołówek, akwarela, papier, 36 x 54 cm; sygn. p. d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)