Nr katalogowy: 233

Henryk EPSTEIN (1892 - 1944)

Nr katalogowy: 233

Scena portowa

tusz, akwarela, papier żeberkowy, 29 x 37 cm; sygn. p. d.: H. Epstein (ołówkiem)