Nr katalogowy: 236

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)

Nr katalogowy: 236

Skaliste wybrzeże

olej, płótno, 55 x 73 cm; na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez Teresę Wygrzywalską, córkę artysty