Nr katalogowy: 240

Franz POLEDNE (1873-1932)

Nr katalogowy: 240

Na podwórzu

akwarela, gwasz, papier, 31,5 x 19 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: FRANZ / POLEDNE