Nr katalogowy: 251

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

Nr katalogowy: 251

Zwiad kawalerii wojsk pogranicza

olej, tektura, 49,5 x 76 cm; sygn. p. d.: Jerzy Kossak 1928