Nr katalogowy: 281

Joseph WENGLEIN (1845-1919)

Nr katalogowy: 281

Urwisko

olej, tektura, 51,5 x 38 cm; podwójnie sygn. p. d.: IW. 1862. J. ? [farbą], wyżej Josef Wenglein [tuszem]