Nr katalogowy: 101

Tadeusz WAŚKOWSKI (1883-1966)

Nr katalogowy: 101

Plakat propagandowy, 1920

litografia barwna, papier, 95 x 63 cm; sygn. p. d.: T.W 1920 (na kamieniu);