Nr katalogowy: 108

Pinchus KREMEGNE (1890 - 1981)

Nr katalogowy: 108

Martwa natura z kwiatami i owocami

litografia barwna, papier, 49 x 75,5 cm; (w świetle oprawy); sygn. p.d.: P. Kremegne