Nr katalogowy: 231

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875 - 1946/47)

Nr katalogowy: 231

Przy ognisku

olej, płótno, 101 x 159 cm; sygn. p. d.: Cz. Wasilewski / 1926