Nr katalogowy: 241

Henryk PIĄTKOWSKI (1853 - 1932)

Nr katalogowy: 241

Pejzaż letni

olej, płótno naklejone na tekturę, 22 x 34,5 cm; sygn. l. d: H. PIĄTKOWSKI