Nr katalogowy: 243

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 243

Kwiaty w wazonie

akwarela, papier, 49 x 38 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół / 1917. (ołówkiem)