Nr katalogowy: 248

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860 - 1934)

Nr katalogowy: 248

Portret pani J.

olej, płótno, 63 x 50 cm; sygn. l. d.: J.Męcina Krzesz; p. d.: 1912;