Nr katalogowy: 251

Włodzimierz BŁOCKI (1885 - 1980)

Nr katalogowy: 251

Rybacy przy łodzi

olej, płótno, 60 x 73,5 cm, sygn. l. d.: Wł. Błocki / 1963