Nr katalogowy: 254

Georges RICARD-CORDINGLEY (1873 - 1939)

Nr katalogowy: 254

Łodzie o zmierzchu

olej, płótno, 50 x 70 cm; sygn. p. d.: G. RICARD-CORDINGLEY