Nr katalogowy: 271

Wiktor GUTOWSKI (1884 - 1971)

Nr katalogowy: 271

Portret Heleny Maciejowskiej

olej, płótno, 70 x 56 cm, sygn. p. d.: W. Gutowski / 1910,