Nr katalogowy: 274

Wilhelm WACHTEL (1875 - 1942)

Nr katalogowy: 274

Para portretów

olej, płótno, 77 x 61 cm; Portret kobiecy - sygn. śr. p.: Wil. Wachtel / 9..(?) P Portret męski - sygn. p.d.: Wilh Wachtel / 927(?)