Nr katalogowy: 282

Wacław GRANZOW (1872 - ?)

Nr katalogowy: 282

Pejzaż z Zaleszczyk

olej, tektura, 28 x 36 cm; sygn. p.d.: W.Granzow / Zaleszczyki