Nr katalogowy: 347

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

Nr katalogowy: 347

Wzorzysty fotel II, 2006

olej, płótno, 81 x 65 cm; sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI;