Nr katalogowy: 351

Teofil OCIEPKA (1891-1978)

Nr katalogowy: 351

Lwy, 1975

olej, karton; 31,4 x 39,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: T. Ociepka / 1975