Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA (1922-2006)

328
Martwa natura olej, płótno, 67 x 88 cm; sygn. p. d.: Krystyna
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)

332
Martwa natura z dzbankiem i filiżanką olej, płótno, 60 x 80 cm; sygn. na odwrocie: A. Urbanowicz
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

336
Martwa natura z filiżanką, 1965 olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn. l.d.: J. Cybis
Cena wywoławcza. 170 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

343
Milczący, 1998 pastel, papier, 30 x 21 cm; sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF(Issajeff) (ur.1953)

303
Misterium, 2008 olej, tektura, 29 x 20 cm; na odwrocie napis: Misterium / J.G. Issaieff / A.D.2008
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Monika CZARSKA (ur. 1978)

305
Multiply, 2009 technika mieszana, płótno, 110 x 120 cm; sygn. i dat. p. d.: Czarska 2009 oraz odcisk kciuka
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan TARASIN (1926 - 2009)

320
Niestabilne obiekty, 1988 olej, płótno, 95 x 66,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 88
Cena wywoławcza. 79 000 zł

Monika CZARSKA (ur. 1978)

301
Nr 77, 2010 technika własna, płótno, 40 x 30 cm; sygn. i dat. p. d.: Czarska / 2010
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

355
Oddaleni - I, 1996 olej, tempera, płótno, 89 x 116 cm; sygn. na odwrocie: R. Oramus
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Janina KRAUPE - ŚWIDERSKA (ur. 1921)

333
Organy w Oliwie technika własna, 69,5 x 40 cm tytuł l.d.; sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1969
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

356
Panama, 2006 olej, płótno, 60 x 60 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

315
Panie, widzę, żeś prorok, 1985 kolaż, papier, 29,5 x 41,7 cm; sygn. p. d. ołówkiem: Piotr Młodożeniec '85
Cena wywoławcza. 700 zł

Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (ur. 1928)

349
Pejzaż olej, płótno, 63 x 80 cm; sygn. l. d.: tukan
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

329
Pejzaż miejski olej, płótno, 106 x 65,5 cm; sygn. p. d.: ZIEMSKI .R.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

325
Portret Tadeusza Kantora tusz, pędzel, pastel, papier, 49,5 x 32 cm; sygn. l. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

335
Cena wywoławcza. 88 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

339
Rabin z uczniem olej, płótno, 178,5 x 87 cm
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

316
Rysunek XVI, 1962 tempera, ołówek, papier milimetrowy, 57 x 39 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Berdy 1962 / XVI
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Bartek MATERKA (ur. 1973)

312
Studnia 3, 2005 olej, płótno, 130 x 110 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

314
Ustka, 2009 akwarela, gwasz, papier, 32 x 24 cm; sygn. p. d.: USTKA / 26.08.2009 / E.DWURNIK
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)

357
Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965 olej, płótno, 64 x 80,5 cm; sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

347
Wzorzysty fotel II, 2006 olej, płótno, 81 x 65 cm; sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)

345
Z cyklu "Androgyne", 1998 technika własna, płótno, 100 x 140 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

330
Z cyklu "Ptaki", 1957 olej, płótno, 100 x 82 cm; sygn. i dat. p. d.: ZIEMSKI / 57
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)

346
Ziemia technika własna, płótno, 100 x 140 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

403
Akt kobiety cement barwiony, wys. 41 cm; śred. cokołu 16 cm; sygn. na cokole: PANEK JERZY
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Andrzej JENDRUSZ (ur. 1954)

405
Bez tytułu glina szamotowa, wys. 28 cm
Cena wywoławcza. 750 zł

Sławomir MICEK (ur. 1956)

402
Kuszenie brąz, marmur, wys. 51 cm; sygn. na podstawie: S. MICEK
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)

407
Kwiat drewno, wys. 123 cm
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

404
Owieczka kamień, metal, wys. 31 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Józef MAREK (ur. 1922)

406
Przystanek z cyklu "Człowiek", 2006 brąz, marmur, wym. 29,5 x 22,5 x 15 cm; dat: 2006
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

401
Twarz brąz na marmurowym postumencie, wys. 14,5 cm; sygn.: MITORAJ
Cena wywoławcza. 4 000 zł