Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA (1922-2006)
Nr katalogowy328
Martwa natura
olej, płótno, 67 x 88 cm;
sygn. p. d.: Krystyna
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Jan CYBIS (1897-1972)
Nr katalogowy336
Martwa natura z filiżanką, 1965
olej, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis
Cena wywoławcza.
170 000 zł
Jan Grzegorz ISSAIEFF(Issajeff) (ur.1953)
Nr katalogowy303
Misterium, 2008
olej, tektura, 29 x 20 cm;
na odwrocie napis: Misterium / J.G. Issaieff / A.D.2008
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Jan TARASIN (1926 - 2009)
Nr katalogowy320
Niestabilne obiekty, 1988
olej, płótno, 95 x 66,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 88
Cena wywoławcza.
79 000 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Nr katalogowy355
Oddaleni - I, 1996
olej, tempera, płótno, 89 x 116 cm;
sygn. na odwrocie: R. Oramus
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Nr katalogowy356
Panama, 2006
olej, płótno, 60 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Eugeniusz TUKAN-WOLSKI (ur. 1928)
Nr katalogowy349
Pejzaż
olej, płótno, 63 x 80 cm;
sygn. l. d.: tukan
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Janina KRAUPE - ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy325
Portret Tadeusza Kantora
tusz, pędzel, pastel, papier, 49,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Maciej LACHUR (1927-2008)
Nr katalogowy339
Rabin z uczniem
olej, płótno, 178,5 x 87 cm
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Bartek MATERKA (ur. 1973)
Nr katalogowy312
Studnia 3, 2005
olej, płótno, 130 x 110 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)
Nr katalogowy357
Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965
olej, płótno, 64 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)
Nr katalogowy345
Z cyklu "Androgyne", 1998
technika własna, płótno, 100 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Wojtek GÓRSKI (ur. 1958)
Nr katalogowy346
Ziemia
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Andrzej JENDRUSZ (ur. 1954)
Nr katalogowy405
Bez tytułu
glina szamotowa, wys. 28 cm
Cena wywoławcza.
750 zł
Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)
Nr katalogowy407
Kwiat
drewno, wys. 123 cm
Cena wywoławcza.
4 400 zł