Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Nr katalogowy113
Akt
piórko, tusz, papier czerpany, 43 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Stanisław DAWSKI (1905-1990)
Nr katalogowy112
Anioł 73, 1973
sucha igła, papier, 52 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SDawski
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Nr katalogowy114
Cerkiew, 2005
cienkopis, papier, 25 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy115
Ilustracja do wierszy Białoszewskiego
tusz, papier milimetrowy, 56,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein / Ilustracja do wierszy B
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Mojżesz KISLING (1891-1953)
Nr katalogowy102
Kwiaty w wazonie
litografia barwna, 47 x 56,5 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d.: Kisling (na płycie)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Nr katalogowy110
Pieśń Pilitis I
linoryt, papier, 34 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: TomKazikowski / 1991
Cena wywoławcza.
500 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Nr katalogowy105
Tekst wizualny
długopis, ołówek, kredki, papier, 8,7 x 17,2 cm
(w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Natalia LL (ur. 1937)
Nr katalogowy107
Zestaw prac we wspólnej oprawie
autooffset, papier, 83 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: N.A.T.A.L.I.A. autooffset
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Elżbieta SROKOWSKA (ur. 1942)
Nr katalogowy353
Akt
olej, płótno, 79 x 100 cm;
sygn. i dat. wzdłuż lewej krawędzi.: El. Srokowska
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Maciej LACHUR (1927-2008)
Nr katalogowy337
Bez tytułu
olej, płótno, 101,5 x 51 cm;
sygn. l. d oraz na odwrocie: M. LACHUR
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Magdalena WIĘCEK (1924-2008)
Nr katalogowy317
Bez tytułu, 1986
technika własna, papier, 49 x 27,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Więcek 1986 N. YORK
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Sławomir TOMAN (ur. 1966)
Nr katalogowy304
Bez tytułu, 2006
olej, płótno, 80 x 80 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Nr katalogowy308
Błędne koło, 2007/2008
wydruk, technika mieszana (min. olej, akryl, spray),
płótno, 165 x 150 cm
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Weronika RACZYŃSKA (ur. 1978)
Nr katalogowy342
Domy
akryl, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l.d. W
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jerzy SROKOWSKI (1910-1975)
Nr katalogowy350
„Gałązka drzewa słońca" - 3 ilustracje
do zbioru baśni cygańskich Jerzego Ficowskiego
„Gałązka drzewa słońca"; gwasz, papier, 24 x 20,7cm
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy338
Głowa Chrystusa, 1988
gwasz, papier, 29 x 20,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z Lachur 7. X. 1988; obok dedykacja
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)
Nr katalogowy348
Impresje łódzkie
olej, płótno, 110 x 120 cm;
sygn. dwukrotnie na odwrocie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Teresa MURAK (ur. 1949)
Nr katalogowy310
Kompozycja
technika własna, 50 x 65 cm
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Janina KRAUPE - ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy326
Kompozycja
akwarela, papier, 50 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Kraupe
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Zdzisław SALABURSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy331
Kompozycja abstrakcja, 1977
olej, płótno, 65 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Z. Salaburski 77
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Nr katalogowy309
Kompozycja nr 4, 2010
akryl, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Bolesław UTKIN (1913 - 1993)
Nr katalogowy319
Kompozycja z kołem
technika własna, płyta pilśniowa, 66 x 66 cm;
sygn. l. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy344
Kot - długi ogon, 2007
pastel, papier, 100 x 70 cm;
opisany i sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Teofil OCIEPKA (1891-1978)
Nr katalogowy351
Lwy, 1975
olej, karton; 31,4 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ociepka / 1975
Cena wywoławcza.
6 000 zł