Nr katalogowy: 110

Michał PŁOŃSKI (1782-1812)

Nr katalogowy: 110

Koszykarz, 1805

akwaforta, papier, 30 x 23 cm (w świetle oprawy); sygn. na płycie M. Płoński f 1805