Nr katalogowy: 205

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 205

Pociąg w górskim pejzażu - motyw z Kanady

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 59 x 45,5 cm; sygn. l. d.: Rafał Malczewski