Lot No.: 150

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)

Lot No.: 150

W hiszpańskim porcie

olej, płótno, 55,5 x 75 cm
sygn. p. d.: F.K. Wygrzywalski