Lot No.: 151

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Lot No.: 151

Belle du soir, 1926

olej, płótno, 69,5 x 84 cm;
sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski / 1926