Lot No.: 152

Ernst HADER (aktywny: 1866-ok. 1922)

Lot No.: 152

Poczęstunek wędrownego handlarza, 1869

olej, płótno, 69 x 53 cm;
sygn. l. d.: E. Hader. 69.