Lot No.: 153

Antoni GRAMATYKA (1841-1922)

Lot No.: 153

Spacer na przedmieściach Krakowa

olej, płótno naklejone na tekturę, 32,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: A. Gramatyka